Mini ZOO Warszawa

Wizyta u nas

Content Image

Wizyta w Mini ZOO w Warszawie to czas spędzony przyjemnie i pożytecznie. Nasi mali mieszkańcy zawsze chętnie witają odwiedzających. Spora część zwierząt z naszego ZOO uwielbia zabawy z dziećmi i wydaje nam się, że z wzajemnością. U nas możesz pogłaskać i nakarmić króliki, świnki morskie, szynszyle, ostronosa czy np. surykatki.

Nasze ZOO to nie tylko idealne miejsce na weekend z dzieckiem w Warszawie. Wycieczka szkolna połączona z lekcją biologii lub zoologii na żywo z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczniom.

Urodziny w ZOO w Warszawie? Jesteśmy otwarci także na takie wydarzenia. Jeśli tylko Twoja pociecha marzy o nietypowych urodzinach w towarzystwie sympatycznych przedstawicieli fauny – zapraszamy serdecznie. Z przyjemnością pomożemy w spełnieniu dziecięcych marzeń.

Poniżej znajdziesz niezbędne informacje i szczegóły dotyczące wizyty w naszym ZOO.

Pamiętaj, że wizyta w ZOO nie musi być tylko obserwacją codziennego życia zwierząt. To może być wyjątkowy czas spędzony ze zwierzętami. W Mini ZOO każdy może poczuć bliskość i więź z naszymi mieszkańcami. Większość naszych zwierząt to sympatyczne stworzenia, które wprost uwielbiają kontakt z człowiekiem – zarówno z dorosłym, jak i z dzieckiem. Widząc odwiedzających, ochoczo merdają ogonkami, przyglądają się z zaciekawieniem lub wychodzą ze swoich legowisk, by dać się pogłaskać lub dostać swój przysmaczek.

Mieszkańcy naszego ZOO to najczęściej zwierzęta odratowane z miejsc, w których człowiek i jego stosunek do zwierząt pozostawiają dużo do życzenia. Niemniej jednak, w Mini ZOO w Warszawie wszystkie małe stworzenia znalazły troskliwą opiekę i kochające je serca. Nasza cierpliwość, doświadczenie oraz wsparcie dobrych ludzi sprawiły, że zwierzęta odnalazły tu upragniony spokój i ciepły kąt. Odwiedź nas i przekonaj się sam. Zapraszamy!